Shteti më në fund jep shenja kundër ekstremizmit fetar

01.08.2014 16:42 - Presidentja Atifete Jahjaga për herë të dytë brenda pak ditësh ka mbledhur në zyrën e saj institucionet që kanë të bëjnë me sigurinë, për të adresuar çështjet që kanë të bëjnë me ekstremizmin fetar. Aty është paraqitur edhe Kryeministri në largim Hashim Thaçi.

Lexo mė shumė

Siguria

Një 16 vjeçar me veturë vret një 10 vjeçare, motra binake në komë

Viti, 01.08.2014 16:13 - Pakujdesia dhe shpejtësia e madhe e vozitjes së një të mituri 16 vjeçar, ka lënë të vdekur një vajzë 10...

Shiu përmbytë edhe Prizrenin (Foto)

Prizren, 01.08.2014 16:08 - Për vetëm 5 minuta shi që ra në Prizren rreth orës 14:00, menjëherë u krijuan...

Një grua i bërtet Fuad Ramiqit: Ju po e nxisni rininë të shkojë të luftojë në Siri

Prishtinë, 01.08.2014 15:23 - E protesta e Lëvizja Islamike “Bashkohu”-LISBA, që drejtohet nga Fuad Rammiqi nuk ka shkuar...

Ka përfunduar e qetë protesta në Maqedoni, shqiptarët nuk u lejuan të protestojnë para qeverisë

Shkup, 01.08.2014 14:54 - Ka përfunduar e qetë protesta. Gjatë fjalimit para protestuesve, ish-deputeti Hysni Shaqiri ka deklaruar...

previous

1-18 Nga 14248

next

E Premte

1

Gusht

2014

Fotolajm

18.07.2014 12:34 - Goli i Robin van Persiet, i realizuar ndaj Spanjës, është bërë vepër arti, duke u ‘vendosur’ në një mur. Derisa në internet ishin shfaqur fotografi dhe video të ndryshme, ku njerëzit e imitonin sulmuesin e Manchester Unitedit, artistët brazilianë vendosën për një krahasim më tradicional, duke e vizatuar ‘fluturimin’ identik të ish futbollistit të Arsenalit.

Kjo Agjenci Lajmesh menaxhohet dhe kontrollohet nga Qendra Mediale KNN (Kosovo News Network). Informacionet e publikuara në portalin knninfo.com nuk mund të kopjohen dhe përdoren për çfarëdo qëllimi, pa një marrëveshje bashkëpunimi me drejtuesit e KNN-së. Të gjitha të drejtat e botimeve në këtë portal janë të rezervuara dhe të mbrojtura. Përdorimi i informatave mund të bëhet duke përmendur burimin, ndryshe konsiderohet një shkelje e të drejtave të autorit.

© Copyright 2010 - Kosovo News Network - All Rights Reserved - Powered: By Refresh