Irinës i hyn në qejf aktrimi (Video)

22.07.2014 10:42 - Irina Shayk dëshiron më shumë role filmike. Supermodelja 28-vjeçare e cila ka bërë debutimin e saj në aktrim me rolin në filmin ”Hercules” i cili në kinema del në fund të këtij muaji, planifikon që të zgjeroj karrierën e saj në botën e filmit.

Lexo mė shumė

Showbiz

Dasma e Ramës, festë private në Pezë

Tiranë, 23.10.2010 14:27Do të jenë dy festa ceremoniale për dasmën e Ramës. E para do të jetë një festë e zgjeruar me deputetë, gazetarë, njerëz të afërm etj.

E cila, sipas njoftimeve, do të zhvillohet në lokal "Xibraku" afër Varrezave të Dëshmorëve në periferinë e afërt të Tiranës. Në këtë festë do të marrin pjesë shumë persona të ftuar, ndërkohë që, sipas njoftimeve të organizatorëve, do të serviren vetëm produkte shqiptare.

Festa e dytë do të jetë shumë më private me një numër të vogël miqsh të ngushtë dhe familjarësh. Fillimisht u tha se ajo do të zhvillohej në një lokal në Dajt, por mbrëmë menaxherët i deklaruan "Sh2"-shit se planet për ta bërë festën private në këtë lokal ishin anuluar. Destinacioni i ri do të jetë Peza.

Dihet që kryetari i PS-së ka përdorur vitet e fundit për banim një shtëpi në Pezë, e cila është në pronësi të familjes së njohur Peza, një prej të cilëve, Dashamir Peza, është deputet i PS-së dhe mik i ngushtë i z. Rama.
Festa private me rrethin e ngushtë të miqve dhe familjarëve do të zhvillohet pikërisht në këtë banesë.

Prapa

Shpërndaje artikullin:

Komento:
E Mërkurë

23

Korrik

2014

Fotolajm

18.07.2014 12:34 - Goli i Robin van Persiet, i realizuar ndaj Spanjës, është bërë vepër arti, duke u ‘vendosur’ në një mur. Derisa në internet ishin shfaqur fotografi dhe video të ndryshme, ku njerëzit e imitonin sulmuesin e Manchester Unitedit, artistët brazilianë vendosën për një krahasim më tradicional, duke e vizatuar ‘fluturimin’ identik të ish futbollistit të Arsenalit.

Kjo Agjenci Lajmesh menaxhohet dhe kontrollohet nga Qendra Mediale KNN (Kosovo News Network). Informacionet e publikuara në portalin knninfo.com nuk mund të kopjohen dhe përdoren për çfarëdo qëllimi, pa një marrëveshje bashkëpunimi me drejtuesit e KNN-së. Të gjitha të drejtat e botimeve në këtë portal janë të rezervuara dhe të mbrojtura. Përdorimi i informatave mund të bëhet duke përmendur burimin, ndryshe konsiderohet një shkelje e të drejtave të autorit.

© Copyright 2010 - Kosovo News Network - All Rights Reserved - Powered: By Refresh