Kastriot Tusha i qet këngë vajzës së Ahmet Shalës që u martua me djalin e Skender Hysenit (VIDEO)

02.10.2014 15:38 - Jo veç që bënë dasmë të madhe e ftuan shumë miq, por tash i kompozuan edhe këngë. Hatixhe Shala, gruaja e Ambasadorit të Kosovës në Japoni e ka shkruar një këngë enkas për vajzën e saj Gjyljetën e cila u martua me djalin e Skender Hysenit.

Lexo mė shumė

Showbiz

Femra më e bukur në botë

07.01.2012 09:23


Kjo është femra më e bukur në botë. Ajo ka flokët e dukeshës, Kate Middleton, ka sytë e këngëtares, Cheryl Cole, hundën e Kate Beckinsale, mollëzat e yllit të Hollywoodit, Keira Knightley.

Vetullat janë të Megan Fox, kurse mjekra perfekte është e një tjetër aktoreje, Gwyneth Paltrow. E të kujt mund të jenë buzët përveçse të Angelina Jolie, teksa gjoksi i takon Kelly Brookut.

Bashkimi i këtyre yjeve të famshëm ka nxjerrë këtë bukuroshe joreale, transmeton BW.

Prapa

Shpërndaje artikullin:

Komento:
E Enjte

2

Tetor

2014

Anketë

Ku dëshironi të studioni?

Fotolajm

02.10.2014 13:20 - Maja të Gratacielave që shfaqen mbi një shtresë resh në Dubai, sic shihen nga ndërtesa më e lartë në botë, Burj Khalifa.

Kjo Agjenci Lajmesh menaxhohet dhe kontrollohet nga Qendra Mediale KNN (Kosovo News Network). Informacionet e publikuara në portalin knninfo.com nuk mund të kopjohen dhe përdoren për çfarëdo qëllimi, pa një marrëveshje bashkëpunimi me drejtuesit e KNN-së. Të gjitha të drejtat e botimeve në këtë portal janë të rezervuara dhe të mbrojtura. Përdorimi i informatave mund të bëhet duke përmendur burimin, ndryshe konsiderohet një shkelje e të drejtave të autorit.

© Copyright 2010 - Kosovo News Network - All Rights Reserved - Powered: By Refresh